Apartamento Centro De Suzano
Apartamento Centro De Suzano bevindt zich binnen 20 minuten loopafstand van Templo Jomyoji en biedt draadloos internet. Het centrum van Suzano is binnen 10 minuten bereikbaar.
Igreja Nossa Senhora da Piedade is bereikbaar binnen 1 km. De Suzano Shopping bevindt zich ook binnen een paar straten van het appartement van 36 m².
1-slaapkamer Apartamento Centro De Suzano biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.
Om uw comfort te verhogen, heeft dit appartement een kitchenette met een koelkast, een oven en keukengerei.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guarulhos38 km
- Treinstations
- Ferraz De Vasconcelos6 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apartamento Centro De Suzano in het stadscentrum te komen?
Het duurt 10 minuten lopen om van Apartamento Centro De Suzano naar het stadscentrum te komen. - ❓
Beschikt Apartamento Centro De Suzano over parkeergelegenheid?
Apartamento Centro De Suzano heeft privéparkeren. - ❓
Wat is precies de grootte van Apartamento Centro De Suzano?
Apartamento Centro De Suzano bestaat uit 36 vierkante meter. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in dit appartement verblijven?
Dit appartement biedt plaats aan maximaal 3 gasten.